SSK Sorgulama TC ile

ssk sorgulama tc ile

Ssk sorgulama tc ile birlikte oldukça kolay ssk prim öğrenme işlemidir. SSK sorgulama sistemleri tc ile vatandaşın hizmet dokümanı alması için sürekli geliştirilen ve kolay kullanım olanağı sağlayan sigorta sorgulama ve hesaplama sistemi olarak da bilinir.

Çalışanlar Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Kurumun internet sitesinde yer alan bilgilerin içeriğini görmek ve bu sitede yayınlanan bilgilerin doğruluğunu kendiniz de bilmeniz için tc ile ssk sorgulama sayfasını güncelledi. Güncellenen ssk sorgulama uygulaması sayesinde kuruma primi ödenen kişi rahatça tc no ile ssk hizmet dökümü alarak ssk sorgulama yapabilir.

SSK sorgulama TC ile şifresiz sağlanan bir hizmet olmasının yanısıra rapor parası gibi diğer ssk hizmetlerine de erişim imkânı verir. Aynı ssk sorgulaması yapılan uygulama ile birlikte emeklilik konusunda da bir takım bilgiler ve işsizlik maaşı gibi diğer türlü detaylara ulaşmakta mümkün.

SSK sorgulama TC ile gerçekleştirmek için Esgm sayfasına giriniz ve kimlik no ile diğer bilgileri yazınız. Daha sonra ekranda bulunan bilgileri doğrula butonunu kullanarak sisteme giriniz. Sisteme girdiğinizde üst menüde çalışma statüsünü yani 4 a ya da 4c hizmet dökümü alanını seçiniz. Açılan sayfada ssk sorgulama dökümünü görebilirsiniz.

Bölüm: SSK, SSK Sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAMLAR