SSK Gün Sorgulama Şifresiz

SSK Gün Sorgulama Şifresiz

Sigorta bilgilerini ssk gün sorgulama şifresiz işlem üzerinden öğrenebilirsiniz. Şahıslar için ssk gün sorgulama şifresiz esgm bağlantısı ile mümkündür. Sigorta prim gün verilerini öğrenmek için bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Herhangi bir tarihe ait ssk gün sorgulama dokümanını almak için şifresiz ssk sorgulamasını yapmanız gerekmektedir. Bu sorgulamayı aynı zamanda e-devlet ile de yapabilmektesiniz fakat oradan e-devlet şifresi istenmektedir. Bu nedenle biz ssk gün sorgulama şifresiz yapmak için esgm girişini kullanacağız.

Çalışan şahıslar için ssk sigorta prim ödemesi oldukça önemli bir konudur. Çünkü ssk primi ödendiğinde sağlık, hastane giderleri kurum tarafından karşılanmaktadır. Bu nedenle özellikle de özel sektörde çalışanlar belirli aralıklarla ssk gün sorgulama yaparak sigortam ödeniyor mu diye kontrol etme ihtiyacı duyarlar. Bunu da şifresiz ssk gün sorgulama ile kolaylıkla gerçekleştirirler.

Bilgileri öğrenmek için esgm’ye girdiğimizde bizden tc kimlik no istemektedir. Nüfus cüzdanı bilgilerini doğruca girdiğimizde bilgileri sorgula kısmına girip ssk gün sorgulama şifresizi yapmış oluyor. Bu noktadan sonra size ait sigorta bilgilerinin dökümünün yer aldığı sayfadan hizmet bilgileri alanına girmeniz yeterli olacaktır ssk primim ödeniyor mu sorusuna yanıt almak için.

Bölüm: SSK, SSK Sorgulama

One Response

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAMLAR