SGK Gün Sorgulama

sgk gün sorgulama

Sgk gün sorgulama; sizlerde acaba ne kadar prim yatırılmış ve şimdiye kadar kaç günlük sigortalıyım gibi soruların yanıtlarını merak ediyor musunuz? O halde sizler için artık şifresiz bir hale getirilen ve kontrol etme imkânı veren sgk gün sorgulama ekranlarını öneriyor ve bu sayede istediğiniz yanıtlarını bulmanızı sağlıyoruz.

Sizler hangi sigorta kurumuna bağlı olursanız olun hepsini kontrol edebiliyorsunuz. Hatta diyelim ki sizler daha önceden memur olarak çalışıyor ve sgk 4 c den yararlanıyordunuz ama artık kendi iş yerinizi açtınız ve bağ kur ödüyorsunuz. O halde Ssk gün sorgulama yaparken her ikisine de ayrı ayrı bakmalı ve toplam rakamı baz almalısınız. Bu ekranları bir arada görmek imkânsız bu sebeple sizler tek tek giriş yapacaksınız.

Sgk gün sorgulama yaparak sizlerde ne kadar bir prim hakkınız olduğunu görecek ve böylelikle daha doldurmak için ne kadar zamanınız kaldığını anlamış olacaksınız. bu bilgiler aylık olarak yinelenir ve günün her anı sizlere sorgu yapabilmeniz için hizmet verirler. Kişiler kimlik cüzdanları ile sayfayı açar ve istenişe bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra zaten prim gün sayılarına ulaşabilirler. Sonrası içinde oldukça kolay hesaplama yapabilecek ve zaten alt kısımda sizlere toplanmış halleri sgk gün sorgulama sonuçları olarak ulaştırılacaktır.

Sgk gün sorgulama için bir diğer yolda e devlet adresi olacaktır. Yine buradan da her zaman giriş yapmış olduğunuz şifreniz ile bilgilerinize ulaşabilirsiniz. E-devlet kapısından sgk gün sorgulama dökümü almak için sosyal güvenlik kurumu sayfasına girip kişi hizmet bilgisi sorgulaması yapmanız yeterlidir.

Bölüm: SGK, SGK Sorgulama

23 Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAMLAR