Mobil SSK Sorgulama

Mobil SSK Sorgulama

Android telefondan mobil ssk sorgulama yaparak sigorta gün bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz. SSK Mobil uygulaması çalışanların ssk primlerini cebinden öğrenmelerini sağlayan oldukça kolay kullanışlı sigorta sorgulama aracıdır.

Teknolojinin girdiği her alanda kolaylık sağlaması insanları biraz hantallaştırsa da kimi gereksiz uğraşıyı da en aza indiriyor. Bunların başında da ssk sorgulama geliyor. Çalışanlar için önemi bir hayli fazla olan ve günümüzde daha da değerli bir hale gelen ssk sigortalı çalışmak ve ssk sigorta primlerinin ödendiğini bilmek geleceğe olan bakış açısını değiştiriyor.

Eski ssk döneminde oldukça kullanışsız ve kısıtlı bilgiler sunan ve sadece ie tarayıcılarında çalışan ssk sorgulama sistemi günümüzde tamamiyle yenilendi ve değişik varyasyonlar yakaladı. Bunların başında da mobil ssk sorgulama android uygulaması geliyor.

Mobil ssk sorgulama yapmak için Google Play girişinden sonra arama yapıp ssk sorgulama uygulamasını tablet yada cep telefonunuza kurmanız gerekiyor. İnternet bağlantınız varsa uygulamayı kurduktan sonra mobil ssk sorgulama işlemine geçebilirsiniz.

Mobil ssk sorgulamanın kullanımı oldukça kolay. Programı açtıktan sonra ekranda sizden tc kimlik numarası ve cilt no ile birlikte doğum tarihinizi girmeniz isteniyor. Bu bilgileri girip doğrulama kodunu da yazdığınızda sorgula’ya tıklayarak kişisel mobil ssk gün sorgulama dökümü sayfanız açılmış oluyor.

Ssk sorgulama mobil uygulamasının tek kötü tarafı temel bilgileri sunması. Yani hangi senede hangi ayda kaç gün ssk priminiz ödenmiş bunu sayısal olarak görebiliyorsunuz.

Bölüm: SSK, SSK Sorgulama

One Response

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAMLAR