Kaç Gün SSK Primim Var

Kaç Gün SSK Primim Var

Çalışan ve yaşı ilerleyen herkesin merak ettiği konu kaç gün ssk primim var sorusunun yanıtıdır. Kaç gün ssk primim olduğunu öğrenmek için ssk gün sorgulama yapmak yeterli. Üstelik ssk gün gün sorgulaması tc ile şifresiz yapılabilen bir bilgi alma işlemidir.

Çalışanlar sigortam ödeniyor mu diye aklında kalmaması için, emekliliği yaklaşanlar ise kaç gün daha çalışırsam emekli olurum sorusunun yanıtını aramak için kaç gün ssk primim var diye merak ederler. Bu sorunun yanıtı ssk sigorta sorgulama sayfalarında mevcuttur. Her sigorta girişi yapılan kişi bu uygulamadan kolayca yararlanabilir. Bu nedenle ne kadar sigortam ödenmiş öğrenmek için herhangi bir yeri aramaya gerek yoktur. Zira bu uygulama esgm sistemi tarafından gerçekleştirilmekte ve vatandaşın hizmetine kolay erişilebilir biçimde sunulmaktadır.

Kaç gün ssk primim var öğrenmek istiyorum.

Bunun için öncelikle esgm sorgulama birimine girmem gerekmekte. Girdiğimde benden uyruğumu yani T.C. seçimi yapmamı istiyor. Buradan seçtikten sonra kimlik bilgilerimi girecek olduğum panel karşıma çıkıyor. Burada tc kimlik numara, aile sıra numara, doğum tarihi alanlarını dolduruyorum ve bilgileri sorgula diyorum. Sigorta kişi bilgisi sorgulama ekranı açıldığında karşıma çıkan sayfadaki hizmet kısmında kaç gün ssk primim ödenmiş yazmaktadır.

Girdiğimde toplam primim karşıma çıkıyor. İstersem sayfaları kullanarak hangi ay kaç gün ssk sigorta primim ödenmiş bakabilirim. Sizlerde aynı şekilde ssk gün sorgulama yapıp kaç gün ssk priminizin ödendiğini öğrenebilirsiniz.

Bölüm: SSK, SSK Sorgulama

4 Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAMLAR