Kaç Gün Sigorta Yatmış

kaç gün sigorta yatmış

Sigorta primim kaç gün yatmış öğrenmek için ssk gün sorgulama istemcisini kullanmanız gerekir. Kaç gün sigorta yatmış bilgisine e-sosyal güvenlik merkezi ile şifresiz öğrenebilirsiniz.

Online ssk sorgulama olarak da bilinen bu işlem ile sigorta başlangıç tarihi itibariyle ödenmiş olan bütün ssk sigorta prim sayısını ay ay inceleyebilirsiniz. Sosyal Sigortalar Kurumu online hizmetler menüsü aracılığıyla yapılan işlemler sadece kaç gün sigortam yatmış öğrenmekle sınırlı değil. Aynı ekranda, ödenen ssk priminin kaç liradan yatırıldığı, brüt maaş tutarınız, ssk toplam prim sayısı gibi detaylı bilgilerde yer almaktadır. Bu bilgilere şifresiz ssk sorgulama yapılarak ulaşılmaktadır.

Kaç gün sigorta yatmış öğrenmek için, esgm ana sayfasından TC seçimi yapıyoruz. Eğer yabancı işçi sigortası sorgulamak istiyorsanız uyruk seçimini ona göre yapmanız gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları TC seçiminden sonra kimlik numarası, aile numarası bilgilerini girip kişi bilgilerini görüntülüyorlar.

Ssk giriş yapıldı. Şimdi açılan turuncu menüdeki hizmet bilgisi alanına girip 4a hizmet dökümüne baktığınızda kaç gün sigorta primim yatmış, kaç gün sigorta yatmış öğrenebilirsiniz.

Bu ekranda yer alan bilgiler geçmişten günümüze ödenmiş olan bütün ssk prim günlerini göstermektedir.

10 Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAMLAR